2. 5. 2022

Podbořanské tuleňky bojovaly o víkendu na několika frontách

V sobotu 30. 4. vyrazila část starších žákyň na svůj poslední soutěžní turnaj do Dubí. Holky odvedly skvělý výkon, zamakaly a krásně se na to dívalo. Jen v posledním poločase nám trochu drhlo obsazování hráček.

6:2

Mocní Tuleni Podbořany – FD Teplice

4:2

Mocní Tuleni Podbořany – Florbal Ústí

3:8

Mocní Tuleni Podbořany – SK Dubí

Ve stejnou dobu bojovala druhá část starších žákyň doplněná mladšími na nesoutěžním turnaji „Sparta Girsl Cup“ v Praze, kde tuleňky skončily na 6. místě.

První zápas s Pískem nám vůbec nevyšel. V dalším zápase proti DDM Praha nám pomohla diskuze v kabině. Přišlo herní zlepšení, ale malá střelecká produktivita naší snahu nepřetavila ve vítězství. Poslední zápas ve skupině s Mladou Boleslaví nám vyšel herně skvěle, ale spousta vytvořených brankových situací ke gólům opět nevedla. Až zápas o umístění s Karlovými Vary nám vyšel výsledkově, ale byly to nervy.

Nakonec musím za předvedenou hru holky pochválit, za využití střeleckých příležitostí už tolik ne. Ale kdo nehraje, nevyhraje, tak snad v dalším ročníku turnaje budeme silnější. Holkám díky.

Nabitý víkend zakončil nedělní turnaj elévek v Chomutově za účasti České televize.

Herně ani výsledkově se kočkám turnaj nevydařil, ale i přesto jim patří velký DÍK za reprezentaci klubu v celé sezóně a proto byly po zásluze odměněny šampaňským a medailí.

3:6

Mocní Tuleni Podbořany – Florbal Chomutov

2:11

Mocní Tuleni Podbořany – FBC Česká Lípa

3:10

Mocní Tuleni Podbořany – Crazinky FBC Liberec

Další novinky