12. 12. 2022

VÍKENDOVÉ TURNAJE

O víkendu 10. a 11. 12. 2022 odehráli Mocní Tuleni Podbořany turnaje v kategoriích muži, dorostenky, mladší žáci a mladší žákyně.

Jako první v sobotu zasáhly do bojů v domácí sportovní hale mladší žákyně. Protože v kádru mladších žákyň je nedostatek hráček ročník narození 2010 a 2011, muselo za tým mladších žákyň nastoupit i pár elévek (2012). Věkový rozdíl byl znát zejména v utkání s Chomutovem, které jsme prohráli 5:16. Vyrovnanější to bylo v utkání s Kadaní, které holky ale taky prohrály, tentokrát 3:5. Vše si vynahradily v utkání s Lokomotivou Louny, které vyhrály 10:4.

Po mladších žákyních nastoupily ke svému turnaji dorostenky. Jako první soupeřky je čekaly holky z Teplic. Tuleňky v něm potvrdily zlepšení formy a vyhrály 4:2. A že forma jde skutečně pomalu nahoru, potvrdily i v utkání s holkami z Ústí nad Labem, které vyhrály 3:0.

V sobotu odpoledne jeli do Loun mladší žáci, kteří zde sehráli 3 utkání. Nejdříve porazili domácí Lokomotivu 8:5. Ve druhém utkání porazili opět o 3 branky, tentokrát 6:3, tým z Nového Boru. A opět o 3 branky, tentokrát prohráli, s kluky z Litoměřic v poměru 5:8.

Jako poslední zasáhli do víkendových bojů v neděli muži. Nejdříve je čekal neoblíbený soupeř z Postoloprt. Je to jediný tým, se kterým v této sezóně prohráli a ani teď to nezačalo dobře. Ve 3. minutě jsme už prohrávali 0:2. Tuleně to ale nezaskočilo, a i nadále pokračovali ve své nátlakové hře. Tuleni potvrdili pozici lídra tabulky Ústecké ligy a vyhráli 10:2. V dalším zápase čekali na Tuleně hráči Děčína B. Na střely na bránu vyhráli Tuleni 35:17, ale na branky jen těsně 5:3. Byly to ale důležité body v boji o čelo tabulky.

O dalším víkendu pořádají Mocní Tuleni v sobotu 17. 12. od 9:00 turnaje elévů a taky elévek. Hala bude opět plná, protože se bude hrát na 3 hřištích.

V neděli 18. 12. pak jedou nejdříve starší žákyně a po nich i starší žáci ke svým zápasům do sportovní haly ve Velebudicích v Mostě. Snad se jim bude dařit minimálně tak, jako jejich kolegům tento víkend.

Další novinky