12. 7. 2020

Léto v plném proudu

Od prvních tréninků po nucené odmlce uběhl již více než měsíc. Během tohoto období si naši hráči kromě tréninků užili návrat k florbalu i v podobě různých akcí a turnajů

První si vyjeli 13. června mladší žáci rovnou do Prahy a to na turnaj na Praze 17 – v nové hale v Řepích. Jednalo se o turnaj v dobré společnosti například střešovického Tatranu či boleslavského florbalu. Nabrali cenné zkušenosti a zážitky a odstartovali tak svou letošní přípravu zostra.

Starší žáky hned týden na to čekal prestižní turnaj Tatran Open. O víkendu 20. a 21. června se tak mohli poměřit s velkými kluby a zároveň mohli prožít víkend v Praze se svým týmem. Zápasy proti Tatranu či Plzni a zároveň být přes noc v hlavním městě je určitě cenným zážitkem.

Další, kdo také vyrazil do jednoho z nejkrásnějších měst Evropy, byly naše holky. Mladší žákyně a elévky bojovaly 28. června na turnaji rovněž v pražských Střešovicích. A nutno říci, že se bylo na co dívat. Mladší žákyně přenesli své tréninkové zkušenosti na hřiště, dali do boje srdíčko a bavili všechny přítomné. Elévky svým představením nezůstaly pozadu a za výkony proti Spartě nebo Tatranu určitě zaslouží pochvalu.

Na začátku července (2.7.) mladší žáci díky chomutovskému florbalu prožili skvělý zábavný turnaj spolu s hráči z Dubí, Teplic a domácího Chomutova. Náhodně se namíchala družstva a soutěžilo se v různých sportovních disciplínách. Nechyběl fotbálek a samozřejmě i florbal. Akce s názvem MÍCHAČKA byla tak moc vydařená.

Ve stejný den si od florbalu vyčistily hlavu i holky, které si vyšláply na rozhlednu v Kryrech. Opekly pár buřtů, proběhla náležitá fotodokumentace a zažil se kopec srandy. Zkrátka super odpoledne.

Kromě těchto mimotréninkových aktivit probíhají samozřejmě i tréninky, které na zmíněných turnajích již přinášely ovoce.

Nejbližší akcí, která nás čeká, je nyní příměstský kemp – od 20.7. začínáme a zbývají poslední dny k přihlášení, takže kdo by si rád užil nabitý týden, určitě je vítán.

Další novinky