10. 2. 2021

Letní kempy 2021

Všichni pevně doufáme, že se situace v naší zemi zlepší a podaří se uspořádat letní florbalové kempy. Náš klub je na tuto variantu již připraven, a tak přinášíme informace k rovnou 2 letním akcím.
Každá z nich je zaměřena trošku jiným směrem. Počet účastníků je omezen, proto neváhejte a pošlete přihlášku co nejdříve. V případě jakýchkoliv změn budete včas informováni.

 

A o jaké akce se tedy jedná?

 

Tou první je CELOKLUBOVÝ KEMP, který proběhne v termínu od 18. do 24. 7. v areálu ZŠ v Zákupech. Tento kemp je přípravným soustředěním na sezónu pro všechny hráče a trenéry klubu. Ubytování bude zajištěno v ubytovně školy a stravování pak v jídelně pod ubytovnou. Do areálu se dopravíme autobusem. Další zařízení, která budou k dispozici, jsou samozřejmě hala a posilovna a ostatní venkovní sportoviště. V blízkosti areálu se nachází také přírodní koupaliště.

Cena tohoto kempu činí 3600 Kč s úhradou do 30.6.2021. Přihlášky je možné podávat do 31.5.2021.

 

Druhou letní záležitostí podbořanského florbalu je PŘÍMĚSTSKÝ KEMP naplánovaný na týden od 9. do 13. 8. v areálu GSOŠ v Podbořanech. V tomto případě se stejně jako loňský rok jedná o tábor zaměřený na všesportovní přípravu dětí. Otevřen je všem dětem, které chtějí strávit volný čas pohybem a zábavou a to vždy od osmé hodiny ráno až do páté odpolední. Ubytování zde není zajištěno, děti dochází každý den z domova. Zajištěný je oběd v jídelně školy, stejně tak svačiny a pitný režim. K dispozici je tělocvična a ostatní sportoviště v areálu.

Cena příměstského tábora je 2000 Kč. Přihlášky i platba jsou možné do 30.6.2021.

 

Jak se přihlásit?
Zde na webu v nabídce KEMPY jsou umístěny základní informace, dole na stránce pak vyplníte formulář a následně odešlete.

Platby na oba kempy musí být provedeny do 30.6.2021 na klubový účet 5823183349/0800.

Do zprávy pro příjemce, uveďte, prosím, jméno dítěte.

V případě potřeby dokladu o zaplacení (např. pro zdravotní pojišťovnu nebo zaměstnavatele) kontaktujte Jana Špergla:

tel.: 602 408 544
email: jan.spergl@uzlatehoandela.cz

 

Na všechny se v létě těšíme.

Další novinky