20. 12. 2022

FLORBALOVÝ VÍKEND

O víkendu 17. a 18. 12. 2022 zasáhli do bojů, nejprve v sobotu 17. 12., družstva elévů a elévek. V podbořanské hale bylo plno. Hrálo se na třech hřištích, na dvou kluci a na jednom holky. 

Bohužel, naše týmy byly poznamenané velkou marodkou a u elévů (r. nar. 2012 a 2013) museli vypomoci hráči přípravek i holky. Ze 6 utkání tak tentokrát elévové vyhráli pouze jeden a 5krát odešli poražení. Elévky na svém hřišti uhráli 2 nerozhodné výsledky. S Kadaní 4:4 a s Chomutovem 7:7

V těchto utkáních nejde ani tak o výsledky, jak o radost dětí z toho, že si můžou zahrát. A radost máme zejména z některých hráčů přípravek, kteří nasbírali první zkušenosti v kategorii o jednu výše. 

 

V neděli jsme měli hrát v Mostě nejdříve se staršími žákyněmi a následně se staršími žáky. Bohužel, obě kategorie postihla také marodka a do Mostu nakonec odjely pouze holky. 

Holky odehrály krásné utkání proti Chomutovu. Bohužel, 9 vteřin před koncem se Chomutovu podařilo vyrovnat na konečných 3:3. V utkání s Libercem už docházely oslabenému týmu síly a to značilo prohru 0:7

 

Mocné Tuleně teď čeká Vánoční zimní odpočinek. Od 3. ledna pokračujeme v trénincích a hned 7. ledna nás opět čeká pořádání turnaje elévů. Tentokrát se bude hrát v podbořanské hale pouze na 2 hřištích.

Další novinky